هر روز بهتر می شویم، اگر روحیه و امید داشته باشیم. (روزنوشتهای سید محمد اعظمی نژاد)
معرفی 10 برند لوکس مد دنیا در سال 2017(قسمت دهم و پایانی) - Burberry
شنبه 1396/08/27 ساعت 08:18 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست سید محمد اعظمی نژاد | ( دیدگاه ها )


1. دهمین و آخرین برند لوكس مد دنیا كه در فهرست دهگانه در كانال مدیریت و منابع انسانی به شما معرفی شد برند انگلیسی الاصل Burberry می باشد. این نام تجاری با پیشینه بیش از 160 سال می باشد. این نام تجاری طراحی، تولید و توزیع  پوشاك، لوازك آرایشی، عینك های آفتابی،‌لوازم جانبی و عطر را بر عهده دارد. 
2. موسس این نام تجاری توماس بربری است و شاید برای شما جالب باشد كه بدانید او همان كسی است كه پارچه معروف گاربادین را در سال 1888 اختراع نموده است. 
3. این نام تجاری علاوه بر سایت اینترنتی جذاب خود كه در آن امكان خرید و سفارش اینترنتی كالا نیز هست، از طریق شبكه های اجتماعی اینستاگرام، گوگل پلاس، توییتر و فیس بوك با مشتریان خود در تعامل مستمر است. 
4. در حال حاضراین برند حدود 10600 نفر كارمند و  بیش از 500 شعبه و نمایندگی فروش در بیش از 50 كشور دنیا به صورت فعال دارد.(این برند در ایران نماینده رسمی ندارد) 
5. افراد مشهوری چون رومئو بكهام(پسر فوتبالیست معروف دیوید بكهام)، اما واتسون(هنرپیشه و مدل)، جنیفر لاورنس(هنرپیشه هالیوود) برای این نام تجاری تبلیغ می كنند. 
بدین ترتیب معرفی فهرست دهگانه برتر لوكس مد دنیا در سال 2017 در كانال مدیریت و منابع انسانی به پایان می رسد كه امید است مورد توجه واقع شده باشد. 
از بازخوردهای ارزشمند شما  قدردانی می گردد. 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید