هر روز بهتر می شویم، اگر روحیه و امید داشته باشیم. (روزنوشتهای سید محمد اعظمی نژاد)
معرفی 10 برند لوکس مد دنیا در سال 2017(قسمت پنجم) - Dolce and Gabbana یا D&G
شنبه 1396/01/26 ساعت 08:34 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست سید محمد اعظمی نژاد | ( دیدگاه ها )
1- پنجمین برند معروف لوكس مد دنیا، نام تجاری ایتالیالاصل dolce and gabbana است. این برند كه كار خود را از سال 1985 آغاز كرده است،‌با سبد محصول مناسبی شامل لباس،‌كفش،‌ كیف، عینك،‌ساعت،‌جواهرات بدلی،‌عطر و لوازم آرایشی جایگاه خود را در بازار لوكس مد دنیا دارد.
2. Domenico Dolce و Stefano Gabbana صاحبان اصلی این برند 32 سال پیش با دارایی تنها 1500 دلار كار خود را آغاز كردند. این دو نفر همجنسگرا هستند و البته بخشی از درآمد برند خود به حمایت از این جریان اختصاص داده اند به همین خاطر برخی از مردم از خرید این برند خودداری می كنند. 
3- این شركت با حدود 3150 نفر كارمند مستقیم در اغلب كشورهای دنیا بوتیك های اختصاصی دارد. این برند نماینده رسمی در كشور ایران ندارد(نماینده ای از ایران در سایت رسمی این شركت نام برده نشده است)
4. dolce and gabbana علاوه بر سایت اینترنتی بسیار خوبی برای ارتباط و تعامل با مشتریان طراحی نموده است(كه البته سایت آن در كشور ایران فیلتر است!)‌
امكان انتحاب و خرید آنلاین را برای مشتریان خود فراهم نموده است. 
این شركت از طریق فیس بوك،‌توییتر،‌پینرست و گوگل پلاس،‌لینكدین،‌ اینستاگرام و یوتیوب،‌ كانالعلی ارتباطی و تبلیغاتی خود را با ذی نفعان خود توسعه داده است. 
5. هنرپیشه های معروف هالیوودی چون  مدونا، مونیکا بلوچی، ایزابل روسلینی، نیکول کیدمن، دمی مور از مدل های معروف این برند هستند. می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.